شبکه حمل و نقل اینترنتی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چرا امروزه شبکه های حمل و نقل اینترنتی مورد توجه ساکنین کشورهای پیشرفته و ایران قرار گرفته است؟ این شبکه های هوشمند، سریع و پرکاربرد میتوانند جوابگوی نیاز طیف وسیعی از جامعه باشند.

شبکه حمل و نقل اینترنتی

نسل اول شبکه حمل و نقل در ایران

مانند هر کشور در حال توسعه دیگر، ایران هم به سرعت یکی از کشورهایی خواهد شد که شبکه های حمل و نقل زیادی در آن فعال هستند. شبکه های نسل اول که در ایران معرفی شدند، به صورت تک کاربردی فقط جهت ثبت تاکسی بوده اند و از مهمترین مشکلاتی که برای آنها پیش می آمد، عدم گسترش سریع در کلیه شهرهای ایران و از بین بردن کسب و کارهای سنتی و محلی بوده است. همچنین شبکه حمل و نقل تنها برای تاکسی کار میکنند و برای داخل شهرها دارای کاربرد میباشند.

ژیان، جدیدترین نسل شبکه حمل و نقل اینترنتی در ایران

ژیان، پلتفرم جدید شبکه های حمل و نقل اینترنتی در ایران است که آنرا میتوان به عنوان نسل پیشرو سامانه های حمل و نقل در ایران معرفی نمود. این شبکه حمل و نقل، میتواند نسبت به هوشمندسازی سیستم های حمل و نقل مختلف مانند وانت تلفنی، پیک موتوری و آژانس های تاکسی سرویس نیز کاربرد داشته باشد. پس با استفاده از پلتفرم رایگان ژیان، میتوان اقدام به هوشمند سازی آژانس های سنتی نمود.

اخذ نمایندگی اپلیکیشن ژیان

تیم ژیان در سراسر کشور آماده واگذاری نمایندگی به افراد توانمند و علاقمند به فعالیت در حوزه های استارت آپی حمل و نقل، میباشد.

 

اخذ نمایندگی کسب اطلاعات

لطفا برای ارسال دیدگاه خود، ثبت نام کنید