نرم افزار حمل بار وانت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

امروزه در کلان شهرهای کشور مسائل مربوط به جمل بار به معضل جدی برای شهروندان تبدیل شده است. بوجود آمدن نرم افزار حمل بار با وانت و دیگران ماشین های باری این مشکل را به خوبی پوشش میدهد.

 

نرم افزار حمل بار وانت

نرم افزار حمل بار

چرا نرم افزار های حمل بار؟ نیاز ما به نرم افزار های حمل بار چیست؟ چه نوع نرم افزار هایی برای ما مناسب است؟ این سوالات و سوالات بسیار زیاد دیگری در ذهن توسعه دهندگان تیم ژیان گذشته است و برای حل مشکلات حمل بار در شهرهای بزرگ ایران بدنبال راه حل های خوبی بوده اند.

نتیجه تحقیقات بسیار جامع تیم توسعه و تحقیقات ژیان، ساختن سامانه ای برای مدیریت حمل بار برای شرکت ها و آژانس های حمل بار، شده است.

این سامانه بسیار پرکاربرد بمنظور ایجاد سهولت در یافتن مشتری، خدمت رسانی، ارتباط مناسب با مشتریان، اخذ سفارش آنلاین، اخذ سفارش در هر نقطه و هرمکان با سرعت بالا، ایجاد شده است. این بخشی از مزیت های این سامانه پرکاربرد میباشد.

 

نمایندگی سامانه حمل بار ژیان

و اما؛ نحوه اخذ نمایندگی برای سامانه حمل بار ژیان چگونه است؟

اگر آژانس حمل بار درون شهری یا برون شهری دارید، اگر توانایی مدیریت چندین آژانس حمل بار در منطقه مورد نظر خود را دارید، و یا علاقمند به مدیریت چند آژانس بصورت همزمان و کسب درآمد خوب در این زمینه میباشید، با کامل کردن فرم نمایندگی و اخذ نمایندگی از ژیان، میتوانید با کسب آموزش های لازم به شروع فعالیت بپردازید.

لطفا برای ارسال دیدگاه خود، ثبت نام کنید