درباره ما

پلتفرم رایگان ژیان

ژیان، نرم افزار و پلتفرم رایگان مدیریت حمل و نقل است که از طریق نمایندگی ها با آژانس ها و دیگر سیستم های حمل نقل درون شهری و برون شهری ارتباط برقرار کرده و آنها را هوشمند کرده و درعین حال سیستم آنها را مدیریت میکند. با دریافت نمایندگی از ژیان، آژانس، پیک موتوری یا وانت تلفنی شهر خود را هوشمند کرده و خدمات کارواش و امداد خودرو را به صورت آنلاین و در محل انجام دهید، کسب و کار خود را گسترش داده و درآمد خوبی ازین استارت آپ بدست بیاورید. ژیان بر خلاف نرم افزارهای موجود در بازار به رشد آژانس ها و ارتقاء جایگاه شغلیِ رانندگانِ حمل مسافر و بار‌ و نیز بهینه‌سازی پتانسیل‌های قدیمی کمک می کند. با استفاده از رانندگان معتبر آژانس ها و پیک موتوری ها، امنیت و آسودگی خاطر برای کاربران فراهم میشود. در سامانه هوشمند ژیان تمام تمهیدات لازم که برای گرفتن مسافر و اخذ و حمل بار لازم است، دیده شده است. همچنین امکانات مختلفی مانند کارواش در محل و امداد خودرو برای صاحبین کار در نظر گرفته شده است که سبب میشود علاوه بر مسافرین و صاحبین آژانس، راننده خودروهای شخصی نیز از آن استفاده نمایند که این امر سبب گستردگی کار نمایندگی ها شده است. برای کسب اطلاعات تکمیلی و اخذ نمایندگی سامانه هوشمند ژیان میتوانید به قسمت نمایندگی رفته و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. در صورتی که تمایل به اخذ نمایندگی و فعالیت در این استارت آپ دانش بنیان دارید، میتوانید از قسمت تماس باما، با کارشناسان ارتباط برقرار نمایید. |  تخصص مهمترین اصل در خدمت رسانیست  |
ژیان

معرفی اپلیکیشن ژیان

با روی کار آمدن اپلیکیشن های آنلاین مسافربری مانند اسنپ و تپسی، فضای کار آژانس ها و تاکسیرانی ها از رونق افتاده است. در این اپلیکیشن ها هر شخص میتواند در کنار شغل اصلی خود به عنوان راننده فعالیت کند. در صورتی که این موضوع باعث رکود کار رانندگانی میشود که امرار معاش خود را تنها از این طریق میگذرانند. ژیان پلتفرمی است که با استراتژی آنلاین سازی آژانس ها و شرکت های خدماتی شکل گرفته است. ژیان نرم افزار هوشمند حمل و نقل و خدمات شهری است که منحصرا با آژانس ها و دفاتر خدماتی کار میکند. ژیان بر خلاف اپلیکیشن های موجود به رشد آژانس ها و ارتقاء جایگاه شغلی رانندگان و نیز هوشمند سازی کسب و کارهای قدیمی کمک میکند. این پلتفرم ارائه دهنده ی پنج سرویس تاکسی، حمل بار، امداد خودرو و پیک موتوری و کارواش است.

در این پلتفرم بر خلاف برنامه های موجود مانند اسنپ و تپسی، به رشد گسترده همه آژانس ها وکمپانی ها کمک میشود. این پلتفرم با گرفتن نمایندگی در سراسر کشور و به عضویت گرفتن آژانس ها و کمپانی های سرویس دهنده، بدون لطمه به کسب و کارهای بومی با یک همکاری گسترده باعث یک تحول و رونق فراگیر در سیستم حمل و نقل میشود. هوشمند سازی سیستم حمل و نقل، باعث گسترش فعالیت رانندگان کمپانی ها میشود. عدم نیاز به حضور در آژانس، عدم نیاز به پارکینگ و سرویس گیری در سراسر شهر، باعث کاهش هزینه ی آژانس ها و افزایش درآمد  آنها میشود. همچنین محیط کسب و کار فعلی را گسترش میدهد.

ما در سراسر ایران نمایندگی هریک از سرویس های ذکر شده را به شعبه های زیر مجموعه خود میدهیم . به  شعبه ی  مورد نظر بسته کاملی از نرم افزار خود، شامل پنل مدیریت شعبه و اپلیکیشن راننده در اختیار شعب قرار می گیرد. همچنین آموزش های لازم به طور رایگان ارائه میشود. هر شعبه با توجه به سرویسی که ارائه میدهد وظیفه ی جذب آژانس ها و شرکت های مربوطه را دارد . به هریک از آژانس ها یک پنل مدیریت ارائه میشود که از طریق آن آژانس ها میتوانند راننده های خود را ثبت نام و وارد سیستم کنند و با در اختیار قرار دادن اپلیکیشن به راننده امکان فعالیت را به ایشان بدهند. امکان گسترش پلتفرم در سراسر کشور وجود دارد و زیر ساخت های پروژه به صورت درختی قابل رشد است.

در سراسر کشور

 

همیشه دردسترس

مقرون به صرفه

 

مدیریت حمل و نقل

هوشمندسازی خدمات

یکپارچه سازی سیستم

ژیان پلتفرمی می باشد که خدمات حمل و نقلی شما (درون شهری و برون شهری ) را مدیریت میکند

مزایا و ویژگی ها نسبت به رقبا

با روی کار آمدن اپلیکیشن های آنلاین مسافربری مانند اسنپ و تپسی، فضای کار آژانس ها و تاکسیرانی ها از رونق افتاده است.در این اپلیکیشن ها هر شخص میتواند در کنار شغل اصلی خود به عنوان راننده فعالیت کند. در صورتی که این موضوع باعث رکود کار رانندگانی میشود که امرار معاش خود را تنها از این طریق میگذرانند. ژیان پلتفرمی است که با استراتژی آنلاین سازی آژانس ها و شرکت های خدماتی شکل گرفته است. ژیان نرم افزار هوشمند حمل و نقل و خدمات شهری است که منحصرا با آژانس ها و دفاتر خدماتی کار میکند. ژیان بر خلاف اپلیکیشن های موجود به رشد آژانس ها و ارتقاء جایگاه شغلی رانندگان و نیز هوشمند سازی کسب و کارهای قدیمی کمک میکند. این پلتفرم ارائه دهنده ی پنج سرویس تاکسی، حمل بار، امداد خودرو و پیک موتوری و کارواش است.

افزایش تعداد مسافران و تقاضا

عدم نیاز به حضور راننده ها در آژانس

عدم نیاز آژانس ها به پارکینگ برای راننده

رونق فضای کار تاکسیرانی ها

افزایش امنیت مسافران

گسترش حیطه فعالیت آژانس ها