امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

تضمین آینده کاری و فعالیت مستمر برای تاکسی داران و آژانس های حمل و نقل، توسط پلتفرم تاکسی یاب آنلاین امکان پذیر شده است.

افزایش خودروهای شخصی، فعالیت تاکسی داران و آژانس ها را در بسیاری از شهرها کمرنگ کرده است. بنابراین آینده کاری این افراد در خطر خواهد بود. از طرفی تعداد زیادی از آژانسها نیز در همان شهر، فعالیت فراوانی دارند. پلتفرم تاکسی یاب آنلاین، شرایطی را برای این تاکسی داران و آژانس ها فراهم نموده است تا بتوانند، به صورت هماهنگ و مدیریت شده به فعالیت بپردازند و به این صورت از آینده کاری خود مطمئن باشند.

پلتفرم تاکسی یاب

این پلتفرم مجموعه ای از نرم افزارها و سخت افزارها میباشد که توسط تیم نرم افزاری ژیان در کنار هم قرار گرفته اند و در حال خدمت رسانی به این شرکتهای حمل و نقل خواهند بود.

ثبت نام در نمایندگی های هوشمند ژیان

برای ثبت نام در سامانه مدیریت هوشمند حمل و نقل، میتوان به دو طریق اقدام نمود. آژانس ها و تاکسی داران محترم میتوانند به سایت ژیان مراجعه نمایند و در قسمت تماس با ما، با کارشناسان این تیم ارتباط برقرار نموده و راهنمایی شوند و یا به نمایندگی های تیم ژیان در تمام شهرها مراجعه نموده و نسبت به ثبت نام در سامانه مدیریت هوشمند حمل و نقل اقدام نمایند.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

نگران خرابی خودرو خود در مسافرت نباشید! اپلیکیشن حمل و نقل اینترنتی، این امکان را به همه هموطنان ایرانی میدهد تا بتوانند از خدمات سرویس خودرو در محل استفاده نمایند.

برای بسیاری از افراد پیش آمده است که در بیرون از شهر و یا در داخل شهر با خرابی خودروی خود مواجه شده باشند. این افراد غالبا از سرویسکاران غیر معتبر استفاده مینمایند و در این صورت متحمل هزینه ای بسیار بالا خواهند بود. اما اپلیکیشن حمل و نقل اینترنتی تیم ژیان، میتواند بهترین راه حل در زمان روبه رو شدن با این مشکل باشد.

حمل و نقل اینترنتی

در این اپلیکیشن، خدمات سرویس در محل ارائه شده است. این خدمات با نازلترین قیمتها انجام میگیرند و توسط مهندسین و مکانیک های زبده و معتبر انجام خواهند شد.

ارائه خدمات سرویس در محل

تیم ژیان، همکاری گسترده ای را با نمایندگی های معتبر و خاص آغاز نموده است. بنابراین کاربران در صورتی که برای سرویس خودروی خود به نمایندگی خاصی نیاز داشته باشند، به راحتی میتوانند این سفارش را درخواست نمایند.

برای مثال اکنون امکان استفاده از مکانیکهای نمایندگی های ایران خودرو، سایپا، کرمان خودرو، ... فراهم شده است و ژیان با این نمایندگی ها برای ارائه خدمات سرویس خودرو در محل، مذاکره نموده است.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

آیا میدانید جابه جایی مسافر، بار، مرسولات، انجام خدمات کارواش... با نرم افزار مدیریت هوشمند آژانس حمل و نقل، در کوتاهترین زمان امکانپذیر شده است؟

مدیریت هوشمند آژانس

امروزه افراد برای انجام کارهای گوناگون خود به زمان و وقت زیادی دسترسی ندارند و به همین علت ترجیح میدهند، تا بسیاری از کارهای خود را به دیگران بپردازند. البته برای آنها بسیار مهم است که هزینه انجام این کارها پایین و مناسب باشد! مدیریت هوشمند آژانس حمل و نقل، این امکان را برای این افراد ایجاد میکند، که با کمترین وقت و نازلترین هزینه، از این خدمات گوناگون و عالی بهره مند شوند. سفارش این خدمات و بهره مندی از این اپلیکیشن به صورت آنلاین میباشد.

اپلیکیشن کارواش، خدمتی جدید

سیستم های هوشمند حمل و نقل، به انجام خدماتی مانند جابه جایی مسافر، بارهای کوچک و بزرگ و مرسولات میپردازند. در این میان تنها تیم ژیان است که خدمات فراوان نوین و جدیدی را ارائه میدهد.

ژیان برای راحتی بیشتر و آسایش مشتریان خود، اپلیکیشن کارواش را نیز ارائه نموده است. با استفاده از این خدمت نوین، امکان کارواش در محل فراهم شده است. این کارواش توسط افراد مجرب صورت میگیرد و با بهترین دستگاه های سیار انجام میشود و دارای نازلترین قیمت نیز میباشد.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ناوگان حمل و نقل هوشمند، مجموعه ای از ابزار سخت افزاری و نرم افزاری است که در جهت کنترل و مدیریت این ناوگان به خدمت گرفته شده است. این سیستم توسط تیم ژیان کنترل و نظارت میشود.

سیستم هوشمند حمل و نقل

استفاده از سیستم هوشمند حمل و نقل، به ابتدای دهه نود میلادی مربوط میشود. این سیستم در ابتدا برای کشورهای توسعه یافته مورد استفاده قرار میگرفت، تا مشکلات مربوط به ترافیک و تصادفات را کاهش دهد. کنترل و نظارت بر این ناوگان، توسط برنامه نویسان انجام میشد و این برنامه نویسان همواره در جهت رشد و گسترش این سیستم تلاش میکردند.

کنترل هوشمند ناوگان حمل و نقل

امروزه نیز در کشور ایران از این سیستم هوشمند استفاده میشود، تا به این وسیله هموطنان ایرانی در حمل و نقل درون شهری و برون شهری مشکلی نداشته باشند و بتوانند بدون صرف وقت و هزینه اضافی، از بسیاری از خدمات برخوردار شوند.

گامی نوین در ارائه خدمات

در بسیاری از سیستم های حمل و نقل پیشین، برای جابه جایی مسافران و یا مرسولات و بارها اندیشیده شده بود. اما بسیاری از خدمات مانند استفاده از کارواش و یا پیک موتوری جایگاهی نداشت و انجام نمیشد. اما تیم نرم افزاری ژیان این تسهیلات را برای هموطنان محترم ارائه مینماید. از خدمات آنلاین ژیان میتوان به کارواش، تاکسی یاب، وانت یاب و ... اشاره نمود.

اخذ نمایندگی در سیستم هوشمند ژیان

شرکت علمی تحقیقاتی پرتوآرا در نظر دارد برای سامانه هوشمند خود در شهرهای مختلف کشور، با نمایندگانی حرفه ای و توانا همکاری کند. اگر توانایی فعالیت در زمینه سیستم های هوشمند حمل و نقل را در خود میبینید، با استفاده دکمه های زیر میتوانید با ما ارتباط داشته باشید.

تماس بامافرم اخذ نمایندگی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

پروژه های سازماندهی سیستم های حمل و نقل، زمینه ای را ایجاد میکند که آژانس های مختلف در سراسر کشور بتوانند به صورت هوشمند مدیریت شوند. این فعالیت به صورت هوشمند و تحت نظر تیم ژیان انجام خواهد شد.

در سطح شهرهای بزرگ آژانس ها و پیک های مختلفی وجود دارند که به صورت پراکنده کار میکنند. برخی از این موسسات در ادامه کار و فعالیت خود دچار مشکل شده اند. سیستم کار سنتی این شرکت ها پاسخگوی فعالیت در دنیای جدید حمل و نقل نمیباشد.

پروژه های سیستم های حمل و نقل هوشمند

پروژه سیستم های حمل و نقل هوشمند به یاری این مراکز آمده است و شرایطی را برای آنها ایجاد کرده که بتوانند به فعالیت خود به صورت مستمر ادامه دهند. این آژانس ها میتوانند به تیم ژیان بپیوندند و به صورت هوشمند در اختیار مراجعه کنندگان محترم قرار بگیرند.

اخذ نمایندگی برای آژانس های مسافربری

سیستم مسافربری در شهرهای مختلف اهمیت زیادی دارد. زیرا بسیاری از مردم برای جابه جایی از تاکسی و آژانس استفاده میکنند. بنابراین ژیان ابتدا به هوشمند سازی این ناوگان پرداخته است. هوشمند سازی ناوگان مسافربری به همکاری آژانس ها و تاکسیداران محترم نیاز دارد و به همین دلیل تیم ژیان از این مراکز دعوت به همکاری نموده است. لازم به ذکر است که تعهد این آژانس ها برای ژیان اهمیت فراوانی خواهد داشت.