با گسترش روز افزون تکنولوژی، انجام بسیاری از خدمات به صورت در محل و آنلاین امکان پذیر شد که یکی از مهمترین آنها کارواش ها میباشند. مدیریت این مراکز در تهران به صورت رایگان از طریق سامانه نرم افزاری ژیان در دسترس میباشد.

 

مدیریت کارواش آنلاین در تهران


کارواش آنلاین، رضایت مشتری، افزایش سود


شاید هنوز هم افرادی باشند که درخواست دریافت خدمات کارواش را در محل این مراکز داشته باشند ولی مسلما با کاهش وقت روزانه افراد جامعه، کارواش آنلاین میتواند بیشتر جلب نظر کرده و رضایت مشتری را فراهم آورد. این کسب و کار برای ارائه دهنده این خدمات نیز در دسترس است و میتواند تا حد بسیار زیادی در افزایش رونق کسب و کارهای محلی بسیار مناسب باشد.
ژیان برنامه ای مدیریتی بوده و خود آن به تنهایی هیچ گونه خدمات کارواش را انجام نمیدهد و از شرکتهایی که در زمینه کارواش در محل فعالیت میکنند استفاده مینماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه دریافت نمایندگی ژیان و یا هوشمند سازی سیستم حمل و نقل میتوان از قسمت تماس باما سایت اینترنتی این شرکت اقدام نمود.
این خدمات به صورت رایگان در دسترس نمایندگی ها و ارائه دهنده خدمات در دسترس میباشد که همین امر سبب شده است تا تعداد مرکز بیشتری بتوانند از این سیستم استفاده نمایند.

اخذ نمایندگی نرم افزار رایگان ژیان

ژیان، نرم افزار اندروید و iOS رایگان است که جهت هوشمندسازی هر آژانس تاکسی سرویس یا شرکت حمل و نقل مانند پیک موتور مورد نیاز است. اخذ نمایندگی این نرم افزار میتواند راهی مناسب برای کسب و کار باشد.

اخذ نمایندگی نرم افزار رایگان ژیان

ویژگی های مثبت نرم افزار ژیان

ژیان، نرم افزار رایگان حمل و نقل است که مانند دیگر اپلیکیشن های موجود در بازار با راننده های خارج از چهارچوب شرکت ها، فعالیت خود را انجام نمی دهد، بلکه این پلتفرم در دسترس آژانس های تاکسی سرویس، پیک موتوری و بسیاری از مراکز بوده و میتواند به نوعی، انقلابی در زمینه حمل و نقل به حساب بیاید. این نرم افزار از طریق نمایندگی ها با مراکز حمل و نقل در ارتباط بوده و به همین جهت، اخذ نمایندگی برای این نرم افزار میتواند راهی بسیار مناسب برای کسب و کار باشد.

 

تکمیل فرم نمایندگی

 این نرم افزار به دلیل استفاده از تاکسی تلفنی ( آژانس ) های رسمی شهر میتواند بسیار موثر در حفظ کسب و کارهای سنتی بوده و همچنین به دلیل امنیت بالاتری که دارد، بیشتر مورد توجه قرار داده شده است و بیشتر آژانس ها برای ادامه کار خود نیاز به استفاده از این سیستم را دارند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوان از طریق ایمیل یا تماس تلفنی با این شرکت ارتباط برقرار کرد.

خدمات حمل و نقل توسط سامانه های هوشمند ارائه داده شده است و در شهر اصفهان در دسترس میباشد. این سامانه به صورت آنلاین کار کرده و دیگر نیازی به استفاده از روشهای مختلف برای استفاده از خدمات آژانس نمیباشد.

 

سامانه خدمات حمل و نقل اصفهان

انواع سامانه های حمل و نقل فعال در شهر اصفهان


اصفهان، کلانشهری بزرگ و پرجمعیت است که حمل و نقل زیادی به صورت روزانه در آن صورت میپذیرد و به همین دلیل سامانه های حمل و نقل در این شهر از رشد و گسترش بالایی برخوردار بوده اند. سامانه های حمل و نقل عمومی مانند مترو و BRT در این شهر جوابگوی تمامی نیاز مردم نبوده و به همین دلیل حمل و نقل تاکسی و تاکسی آنلاین با درخواست بالایی در این شهر روبرو هستند.
همچنین حمل و نقل بار، اثاث و وسایل بسته بندی شده نیز با استفاده از پیک موتوری و وانت تلفنی آنلاین خدمات رسانی میکنند. سامانه حمل و نقل هوشمند ژیان با ایجاد پلتفرمی برای حمل و نقل، با ارائه خدماتی همچون تاکسی سرویس، وانت تلفنی، پیک موتوری، کارواش در محل و امداد خودرو با استفاده از بسترهای محلی مانند آژانس ها، یک راه حل هوشمندانه، جدید و سریع است که در این شهر فعال شده است و در دسترس جامعه این شهر میباشد.


ارائه نمایندگی توسط تیم ژیان


تیم ژیان با توجه به نیاز روز افزونه خدمات هوشمند حمل و نقل در شهرهای بزرگ کشور، با ارائه نمایندگی به افراد مستعد برای پیاده سازی کسب و کار هوشمند حمل و نقلی، مدیریت سیستم های حمل و نقل را در شهرهای مختلف ایران از جمله اصفهان برعهده گرفته است.
اگر شما نیز این اعتماد را به خود دارید که میتوانید با تیم ژیان در شهر خود همکاری داشته باشید، میتوانید از قسمت نمایندگی اقدام به اخذ نمایندگی مدیریت حمل و نقل در گرایش های مختلف در شهر خود، کنند. خدمات مختلف حمل و نقل از جمله آژانس، پیک موتوری، کارواش، تعمیرات در محل، باربری درون شهری و برون شهری در نرم افزار ژیان قابل ارائه میباشد.

انجام خدمات گوناگون مانند جابه جایی بار، تحویل غذا، ... با پیک موتوری، در زمان کوتاهی انجام پذیر شده است. این خدمات هم اکنون در اصفهان بصورت آنلاین انجام میشود.

هوشمند سازی و مدیریت پیک های موتوری در شهرهای بزرگ مانند اصفهان، باعث شده تا هموطنان بتوانند برای انجام کارهای مختلف خود مشکلی نداشته باشند. این سامانه هوشمند، خدمات فراوانی را به صورت آنلاین و توسط پیک موتوری انجام میدهد.

پیک موتوری آنلاین اصفهان

از جمله این خدمات میتوان به جابه جایی بار، سفارشات غذا، جابه جایی مرسولات پستی، ... اشاره نمود. انجام این خدمات توسط پیک های موتوری سبب میشود که کارها در مدت زمان کوتاهی انجام گردد و این موضوع برای همشهریان عزیز اهمیت فراوانی خواهد داشت.

قابل اطمینان بودن پیک موتوری در ژیان

در سامانه های هوشمند پیشین، از افراد عادی برای جابه جایی بار و حمل و نقل استفاده میشد و این موضوع باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای مردم و هموطنان گشت. تیم ژیان برای برطرف کردن این مشکل، از شرکت های پیک های موتوری معتبر و آژانس های ثبت شده استفاده نموده است و به این وسیله میتواند ضمانت نماید که برای مرسولات و بارهای مشتریان، خطر و آسیبی وجود نداشته باشد و این مرسولات کاملا سالم به مقصد خواهد رسید. این موضوع از امتیازات بزرگ برای سامانه ژیان محسوب خواهد شد.

برای گسترش کسب و کار خود و افزایش ارتباط با مشتری، شرکت های حمل و نقل مانند آژانس های تاکسی و پیک موتوری میتوانند با خرید پلتفرم رایگان ژیان اقدام به هوشمند سازی سیستم خود نمایند. این برنامه تحت سیستم عامل اندروید و iOS تولید شده و عرضه میشود.

پلتفرم  اندروید حمل و نقل

پلتفرم هوشمند حمل و نقل

امروزه عصر تکنولوژی، اینترنت و سیستم عامل های هوشمند تلفن های همراه است. بسیاری از روش های انجام کارها امروزه دستخوش تغییراتی شده اند که یکی از مهمترین آنها، حمل و نقل میباشد. مردم ترجیح میدهند به جای استفاده از روشهای قدیمی تاکسی دربستی و یا تماس با آژانس ها، تاکسی مورد نیاز خود را از طریق اپلیکیشن های اندروید با سرعت بالا سفارش دهند.

پلتفرم رایگان ژیان

ژیان پلتفرم مورد نیاز برای انجام این کار را تولید کرده و در دسترس آژانس های تاکسی و پیک موتوری ها قرار داده است تا این مراکز بتوانند با هوشمند سازی سیستم خود، اقدام به خدمات رسانی در تمامی شهر نمایند. با استفاده از این سیستم، میتوان از رقبای قدرتمند خود که به صورت جاه طلبانه خواهان تمامی بازار هستند سبقت گرفت. ژیان یکی از بهترین انتخاب های گسترش کسب و کارهای سنتی و ایجاد آنها میباشد که به صورت رایگان در دسترس است.