اخذ نمایندگی پلتفرم رایگان ژیان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ژیان، پلتفرم رایگان با چندین خدمات متنوع است که جهت هوشمندسازی کسب و کارهای محلی مرتبط با حمل و نقل و افزایش بازده این مراکز تولید شده است. برای ارائه خدمات ژیان در هر شهر، نیاز به اخذ نمایندگی از این مرکز میباشد.

اخذ نمایندگی پلتفرم رایگان ژیان


نمایندگی پلتفرم ژیان

مراکزی که نمایندگی پلتفرم ژیان را دریافت میکنند، میتوانند خدمات این برنامه را در شهر خود ارائه دهند. این مراکز باید ابتدا با مراکزی همچون تاکسی سرویس، پیک موتوری، وانت تلفنی، کارواش در محل، امداد خودرو و یدک کش ارتباط برقرار کرده و نسبت به هوشمندسازی این مراکز اقدام نمایند.
در واقع انجام خدمات این اپلیکیشن توسط این مراکز انجام داده میشود و نمایندگی ها وظیفه مدیریت کردن آنها را دارند. لازم به ذکر است که تیمی قوی، همواره در حال افزایش میزان کیفیت پلتفرم و پشتیبانی از آن میباشند و امکان اختلال در سیستم با توجه به گستردگی خدمات وجود ندارد.
ژیان بر عکس برخی از رقبای خود که در حال از بین بردن کسب و کارهای محلی هستند، همواره در صدد حمایت از این کسب و کارهایی بوده است که سالیان سال است دارند برای خدمات رسانی به مشتریان زحمت میکشند. با استفاده از خدمات ژیان، میتوان هزینه های این مراکز و موسسات را تا حد بسیار زیادی کاهش داد، بازده را بالا برده و مدیریتی هوشمند تر را ارائه داد.

لطفا برای ارسال دیدگاه خود، ثبت نام کنید