استفاده از نرم افزار خودرو یاب اندروید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با استفاده از نرم افزار خودرویاب اندروید میتوان علاوه بر هوشمند سازی کسب و کار های سنتی آژانس تاکسی سرویس، پیک موتوری و غیره، کمک شایانی هم به مسافرین برای انتخاب بهترین مسیر، استفاده از تاکسی های رسمی شهر و افزایش خدمات رسانی به کلیه شهروندان کلانشهرها نمود.

استفاده از نرم افزار خودرو یاب اندروید

 


خودرویاب اندروید

خودرویاب های اندروید، در دو نسخه برای صاحبین مشاغل مانند آژانسها، پیک موتوری ها و غیره تولید شده اند که برای مدیریت بهتر رانندگان در دسترس بوده و نسخه دیگر نیز برای مسافرین طراحی شده است و برای ثبت سفارش ماشین در دسترس است.
 استفاده از نرم افزار خودرویاب اندروید ژیان علاوه بر اینکه میتواند در افزایش میزان بازده آژانس ها تاثیرگذار باشد، در کاهش هزینه راننده ها نیز تاثیرگذار بوده و همچنین خودرو ها با هزینه ای مناسب در دسترس مسافرین در سراسر شهر میباشد.
 در واقع شما میتوانید سیستم ژیان را به صورت رایگان در اختیار گرفته و از این طریق، کسب و کار خود را رونق ببخشید. همچنین استفاده از این نرم افزار برای مسافرین میتواند بسیار مفید باشد زیرا با نصب یک نرم افزار، به تمامی آژانسهایی که از ژیان استفاده میکنند دسترسی داشته و میتوانید از خدمات دیگر این نرم افزار نیز استفاده نمایید.

لطفا برای ارسال دیدگاه خود، ثبت نام کنید