اپلیکیشن حمل بار وانت در اصفهان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

تاکنون شده که نیازمند وانت حمل بار در شهر اصفهان شوید، ولی به سادگی نتوانید این نیاز را برطرف کنید؟ اپلیکیشن ژیان با هدف ارتقاء سطح حمل بار در اصفهان و دیگر کلان شهرها بوجود آمده است.

pickup trucks

اهمیت وجود اپلیکیشن حمل بار در اصفهان

در تصاویری که از اصفهان قدیم ملاحظه میکنیم، همواره وسایلی را برای حمل بار میبینیم که همگی جزو مواردی بوده اند که از دیرباز در شهر تاریخی اصفهان وجود داشته اند. هم اکنون نیز اصفهان جزو شهرهای صنعتی ایران می باشد و از لحاظ لجستیک شهری مهم محسوب میشود. همین امر باعث شده است که مبحث باربری در این شهر از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

وجود یک سامانه باربری قوی مجهز با پنل و اپلیکیشن کاربردی و کاربر پسند از مهمترین نیازهای شهر زیبای اصفهان است. تیم ژیان در این راستا فعالیت های بسیار خوبی را انجام داده است که خروجی آن در سایت قابل ملاحظه و از طریق قسمت تماس باما سایت میتوانید اطلاعات تکمیلی بیشتری را کسب نمایید.

چگونه نمایندگی حمل بار وانت را اخذ کنیم؟

نمایندگی سامانه ژیان در تمامی کلان شهرهای ایران قابل اخذ می باشد. برای اینکار از طریق قسمت نمایندگی میتوانید فرم نمایندگی را کامل کنید تا همکاران ما در همان روز کاری با شما تماس حاصل نمایند و شرایط را برای شما شرح دهند.

لطفا برای ارسال دیدگاه خود، ثبت نام کنید