اپلیکیشن حمل بار وانت

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

 نرم افزار کاربردی حمل بار برای خدمت رسانی به مشتریان در شهرهای بزرگ برنامه ریزی شده است. این اپلیکیشن میتواند شرایط راحتی را برای حمل بار های مختلف با استفاده از وانت بار ایجاد نماید.

اپلیکیشن حمل بار وانت

در شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، مشهد و ... معضل بزرگی به نام ترافیک وجود دارد. افراد در این شهرها برای جابه جایی بار خود غالبا دچار مشکل هستند و باید زمان زیادی را به گذراندن این ترافیک اختصاص دهند. بنابراین اپلیکیشن حمل بار وانت به کمک این هموطنان آمده است. تمام مردم در هر جای ایران پهناور و در شهرهای مختلف میتوانند این اپلیکیشن را نصب نموده و از مزایای عالی آن برای جابه جایی بار خود بهره مند شوند.

نحوه اخذ نمایندگی حمل بار وانت

تیم ژیان برای اینکه بتواند سامانه جابه جایی و حمل بار را مدیریت نماید و این کار را به صورت هوشمند انجام دهد، اپلیکیشن حمل بار وانت را برنامه ریزی نموده است. ژیان برای این کار از آژانس های مطئن و متعهد استفاده نموده است، پس متعاقبا امنیت و راحتی بیشتری برای هموطنان عزیز ایجاد میشود. بنابراین آژانس های حمل بار و پیکهای جا به جایی میوانند در این طرح سامان دهی شده شرکت داشته باشند و به این وسیله درآمد خود را افزایش داده و به صورت مستمر به فعالیت های خود ادامه دهند.

لطفا برای ارسال دیدگاه خود، ثبت نام کنید