اپلیکیشن خودرویاب اندروید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اپلیکیشن خودرویاب اندروید برای ارائه خدمات حمل و نقل مانند، تاکسی سرویس و پیک موتوری در دسترس است. آژانسهای تاکسی سرویس و پیک موتوری میتوانند با استفاده از این سرویس به صورت رایگان، کسب و کار سنتی خود را هوشمند کرده و در تمامی شهر سرویس خود را ارائه دهند.

اپلیکیشن خودرو یاب


مزایای استفاده از خودرویاب برای آژانسها

آژانسها میتوانند با استفاده از نرم افزار خودرویاب اندروید و iOS ژیان، به راحتی با رانندگان خود و همچنین مسافرین ارتباط برقرار نموده و به این روش، خدمات خود را در سراسر شهر ارائه دهند. خودرویاب های اندروید میتوانند باعث شوند تا راننده، در محلی که آخرین مسافر خود را پیاده کرده است، مسافر دیگری را سوار کرده و از این طریق، دیگر نیازی به صرف هزینه های اضافی برای بازگشتن خالی به مبدا نمیباشد. همچنین ژیان به گونه ای کار میکند تا مسافر با کمترین زمان و هزینه، پیمایش خود را انجام دهد و از مسیرهای خلوت حرکت نماید.

خودرویاب اندروید و iOS ژیان یک راه حل بسیار مطمئن و مناسب برای حمل و نقل درون شهری است که از کسب و کار های سنتی مانند آژانس تاکسی سرویس و پیک موتوری حمایت کرده و میتواند زیرساختهای مورد نیاز هوشمند سازی آنها را به صورت رایگان در اختیارشان قرار دهد.

تیم ژیان آماده اخذ نمایندگی در سراسر کشور می باشد

اخذ نمایندگی

لطفا برای ارسال دیدگاه خود، ثبت نام کنید