ایجاد شبکه حمل و نقل اینترنتی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شبکه اینترنتی و هوشمند حمل و نقل، با دسترسی به سیستم ترافیک درون شهری و برون شهری و سامانه آب و هوایی، بهترین شرایط حمل و نقل را برای کاربران خود ایجاد کرده است.

ایجاد شبکه حمل و نقل اینترنتی

ارتباط با سامانه هوشمند ترافیکی، راهنمایی و رانندگی، آب و هوایی و اطلاع از آخرین اخبار در مسیرهای دورن شهری و برون شهری، از مزایای فوق العاده شبکه حمل و نقل هوشمند اینترنتی خواهد بود. این شبکه هوشمند به دست کارشناسان و مهندسین نخبه ایرانی ایجاد شده است تا در اختیار کاربران عزیز در تمام شهرهای ایران قرار بگیرد و به این وسیله زمینه ای را برای آنها فراهم کند تا بتوانند به راحتی حمل و نقل خود را انجام دهند و دچار مشکل نشوند.

اپلیکیشن هوشمند ژیان برای هموطنان عزیز در تمام شهرها

تیم ژیان مفتخر است که اعلام کند، تا بسیاری از هموطنان در شهرهای مختلف ایران پهناور از این نرم افزار کاربردی استفاده میکنند. از این شهرها میتوان به تهران، اصفهان، مشهد،... اشاره کرد.

لازم به ذکر است که نصب اپلیکیشن هوشمند ژیان، برای کاربران کاملا رایگان خواهد بود و استفاده از این نرم افزار تا حد زیادی در بودجه و هزینه این افراد صرفه جویی خواهد داشت. زیرا ژیان برای ارائه خدمات خود، مبالغ مناسب با خدمات را در نظر گرفته است.

لطفا برای ارسال دیدگاه خود، ثبت نام کنید