درباره اپلیکیشن تاکسی آنلاین بیشتر بدانیم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اپلیکیشن تاکسی آنلاین عنوان مطلبی است که در آن سعی شده است مخاطب را بیشتر با این سرویس ها آشنا کند. با مطالعه این متن میتوانیم بیشتر درباره این نوع جدید از کسب کار اطلاعات داشته باشیم و بدانیم.

 

درباره اپلیکیشن تاکسی آنلاین بیشتر بدانیم


بستری که برای تاکسی آنلاین فراهم شد

اینترنت، شبکه بزرگ و در دسترس مجازی که در سراسر جهان گسترده شده است، بستری است که برای تاکسی های آنلاین فراهم شد و اجازه شروع به کار آنها را داد، ولی قبل از آن نیاز به بستر نرم افزاری بود که سیستم های عامل هوشمند موبایلی آنرا فراهم نمودند. با فراهم شدن و ارتباط برقرار کردن این دو بستر، شرکت هایی مثل Uber اقدام به راه اندازی اولین نسل از تاکسی های آنلاین شدند که امروزه هم در کشور آمریکا فعالیت خود را انجام میدهند.


ایجاد اولین برنامه های تاکسی آنلاین در ایران

چندسالی است که برنامه های مختلفی برای تاکسی آنلاین در ایران فعالیت خود را آغاز نمودند، شرکت هایی مانند تپسی و اسنپ که شروع کارشان با دو برنامه هماهنگ اندروید و iOS بود. این شرکت ها اقدام به دریافت راننده و پیدا کردن مشتری میکردند و بر اساس سیستم موقعیت یاب، راننده را برای مسافر خود رزرو نمایند. اما در این میان، ژیان هم نوع دیگری از تاکسی آنلاین است که کار مدیریتی را انجام داده و انجام رزرو خودرو و خدمات تاکسی به عهده نمایندگی ها و آژانس های آن میباشد.
مزایای استفاده از ژیان
ژیان میتواند در کسب و کار های محلی بسیار تاثیرگذار واقع شده و آنها را پرسود تر نماید. این شرکت تنها به هوشمند سازی و مدیریت نمایندگی های حمل و نقل و آژانسها میپردازد و انجام خدمات حمل و نقل توسط شرکتهایی انجام داده میشوند که علاوه بر نظارت ژیان، تحت نظر تاکسیرانی هر شهر نیز میباشند.

لطفا برای ارسال دیدگاه خود، ثبت نام کنید