سامانه حمل و نقل هوشمند چیست

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در مورد اینکه سامانه حمل و نقل هوشمند چیست میتوانید ادامه این متن را مشاهده نمایید. حمل و نقل هوشمند یکی از خدماتی است که توسط شرکتهای مختلفی تولید شده است و در بسیاری از شرکتها مورد استفاده است.

 

سامانه حمل و نقل هوشمند


سامانه حمل و نقل هوشمند ژیان


ژیان یکی از اصلی ترین شرکتهای ارائه دهنده سامانه حمل و نقل هوشمند است که امروزه در ایران هم فعال است. این سامانه به صورت حرفه ای در تمامی شهرهای ایران در دسترس است. این اپلیکیشن را میتوان برای انجام حمل درون شهری مسافر و درون و بیرون شهری بار یا پیک موتوری استفاده نمود.

این سامانه همچنین قابلیت هایی مانند کارواش آنلاین در محل و خدمات امداد خودرو یا یدک کش را نیز دارا میباشد. از مهم ترین نکاتی که ژیان را متمایز از رقبایش کرده است، علاوه بر خدمات گسترده، استفاده از آژانس ها و مراکزی است که از قبل در زمینه خدمات حمل و نقل فعال بوده اند میباشد.
در واقع تمامی کار ژیان، مدیریت و پشتیبانی از پلتفرم است و خدمات اصلی توسط کسب و کارهای سنتی هوشمند شده تحت نظارت ژیان و نمایندگی هایش در سراسر کشور انجام داده میشود. برای دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون دریافت نمایندگی این شرکت در شهر خود میتوان از طریق قسمت مخصوص نمایندگی در سایت اقدام نمود.

لطفا برای ارسال دیدگاه خود، ثبت نام کنید