مدیریت کارواش آنلاین در تهران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با گسترش روز افزون تکنولوژی، انجام بسیاری از خدمات به صورت در محل و آنلاین امکان پذیر شد که یکی از مهمترین آنها کارواش ها میباشند. مدیریت این مراکز در تهران به صورت رایگان از طریق سامانه نرم افزاری ژیان در دسترس میباشد.

 

مدیریت کارواش آنلاین در تهران


کارواش آنلاین، رضایت مشتری، افزایش سود


شاید هنوز هم افرادی باشند که درخواست دریافت خدمات کارواش را در محل این مراکز داشته باشند ولی مسلما با کاهش وقت روزانه افراد جامعه، کارواش آنلاین میتواند بیشتر جلب نظر کرده و رضایت مشتری را فراهم آورد. این کسب و کار برای ارائه دهنده این خدمات نیز در دسترس است و میتواند تا حد بسیار زیادی در افزایش رونق کسب و کارهای محلی بسیار مناسب باشد.
ژیان برنامه ای مدیریتی بوده و خود آن به تنهایی هیچ گونه خدمات کارواش را انجام نمیدهد و از شرکتهایی که در زمینه کارواش در محل فعالیت میکنند استفاده مینماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه دریافت نمایندگی ژیان و یا هوشمند سازی سیستم حمل و نقل میتوان از قسمت تماس باما سایت اینترنتی این شرکت اقدام نمود.
این خدمات به صورت رایگان در دسترس نمایندگی ها و ارائه دهنده خدمات در دسترس میباشد که همین امر سبب شده است تا تعداد مرکز بیشتری بتوانند از این سیستم استفاده نمایند.

لطفا برای ارسال دیدگاه خود، ثبت نام کنید