مقالات

آخرین اخبار، مقالات و مطالب وبلاگ

پروژه های سیستم های حمل و نقل هوشمند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پروژه های سازماندهی سیستم های حمل و نقل، زمینه ای را ایجاد میکند که آژانس های مختلف در سراسر کشور بتوانند به صورت هوشمند مدیریت شوند. این فعالیت به صورت هوشمند و تحت نظر تیم ژیان انجام خواهد شد.

در سطح شهرهای بزرگ آژانس ها و پیک های مختلفی وجود دارند که به صورت پراکنده کار میکنند. برخی از این موسسات در ادامه کار و فعالیت خود دچار مشکل شده اند. سیستم کار سنتی این شرکت ها پاسخگوی فعالیت در دنیای جدید حمل و نقل نمیباشد.

پروژه های سیستم های حمل و نقل هوشمند

پروژه سیستم های حمل و نقل هوشمند به یاری این مراکز آمده است و شرایطی را برای آنها ایجاد کرده که بتوانند به فعالیت خود به صورت مستمر ادامه دهند. این آژانس ها میتوانند به تیم ژیان بپیوندند و به صورت هوشمند در اختیار مراجعه کنندگان محترم قرار بگیرند.

اخذ نمایندگی برای آژانس های مسافربری

سیستم مسافربری در شهرهای مختلف اهمیت زیادی دارد. زیرا بسیاری از مردم برای جابه جایی از تاکسی و آژانس استفاده میکنند. بنابراین ژیان ابتدا به هوشمند سازی این ناوگان پرداخته است. هوشمند سازی ناوگان مسافربری به همکاری آژانس ها و تاکسیداران محترم نیاز دارد و به همین دلیل تیم ژیان از این مراکز دعوت به همکاری نموده است. لازم به ذکر است که تعهد این آژانس ها برای ژیان اهمیت فراوانی خواهد داشت.

لطفا برای ارسال دیدگاه خود، ثبت نام کنید