پیاده سازی خدمات هوشمند حمل و نقل

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برای ارتقا سطح ایمنی در حمل و نقل برون شهری و درون شهری به پیاده سازی خدمات هوشمند حمل و نقل نیاز است خدمات گسترده و کاربردی در اپلیکیشن حمل و نقل ژیان ارائه شده است.

مدت زمان زیادی است که در کشورهای پیشرفته، خدمات حمل و نقل، به صورت هوشمند انجام میگردد. برای پیاده سازی این خدمات، در ناوگان حمل و نقل این کشورها، از کارشناسان زبده و نخبه استفاده شده است، تا به این وسیله حمل و نقل برون شهری و درون شهری با بهترین خدمات و با کمترین هزینه برای مردم آن کشور انجام پذیر شود.

پیاده سازی خدمات هوشمند حمل و نقل

در ایران نیز در سالهای اخیر از این سیستم هوشمند استفاده شده است و برخی از تیمهای نرم افزاری، با هدف ایمن سازی ناوگان حمل و نقل در این مسیر گام برداشته اند.

نرم افزار مدیریت حمل و نقل ژیان، ساخته شده توسط یکی از قوی ترین تیم های استارت آپی ایران در این زمینه میباشد؛ که بسترساز خدمات هوشمند حمل و نقل برای شرکت های مسافربری و باربری در سراسر کشور میباشد.

ایمنی در سیستم هوشمند حمل و نقل

از اولین مزیتهایی که در سیستم هوشمند حمل و نقل جلب توجه مینماید، ارتقا و افزایش سطح ایمنی است. این مهم زمانی اتفاق می افتد که شرکت های آژانسی و باربری خود مستقیم به شکل آنلاین خدمات رسانی را برعهده گرفته اند.

تفاوت سیستم حمل و نقل ژیان با دیگر اپلیکیشن ها همین مسئله میباشد که ژیان مستقیما همراه با آژانس ها فعالیت میکند ولی دیگر پلتفرم ها بصورت مستقل با افراد دیگر که زیر نظر آژانس نیستند و تعهد خاصی نسبت به بار، مسافر یا دیگر چیزها ندارند، فعالیت میکنند.

این سیستم هوشمند با استفاده از اطلاعات جغرافیایی، ترافیکی، ... میتواند بهترین جابه جایی و ایمنی را برای بارها و مسافران، به دنبال داشته باشد. این سیستم در ایران، توسط تیم ژیان برنامه ریزی شده است و به ارائه خدمات به هموطنان عزیز ایرانی مشغول میباشد.

نمایندگی ژیان

اخذ نمایندگی در سیستم ژیان در سراسر کشور امکان پذیر میباشد. شما میتوانید برای شرکت حمل و نقل خود پلتفرم رایگان ژیان را تهیه بفرمایید و یا بصورت نمایندگی میتوانید مدیریت چندین شرکت را در شهر و منظقه خود برعهده داشته باشید.

لطفا برای ارسال دیدگاه خود، ثبت نام کنید