سامانه خدمات حمل و نقل اصفهان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خدمات حمل و نقل توسط سامانه های هوشمند ارائه داده شده است و در شهر اصفهان در دسترس میباشد. این سامانه به صورت آنلاین کار کرده و دیگر نیازی به استفاده از روشهای مختلف برای استفاده از خدمات آژانس نمیباشد.

 

سامانه خدمات حمل و نقل اصفهان

انواع سامانه های حمل و نقل فعال در شهر اصفهان


اصفهان، کلانشهری بزرگ و پرجمعیت است که حمل و نقل زیادی به صورت روزانه در آن صورت میپذیرد و به همین دلیل سامانه های حمل و نقل در این شهر از رشد و گسترش بالایی برخوردار بوده اند. سامانه های حمل و نقل عمومی مانند مترو و BRT در این شهر جوابگوی تمامی نیاز مردم نبوده و به همین دلیل حمل و نقل تاکسی و تاکسی آنلاین با درخواست بالایی در این شهر روبرو هستند.
همچنین حمل و نقل بار، اثاث و وسایل بسته بندی شده نیز با استفاده از پیک موتوری و وانت تلفنی آنلاین خدمات رسانی میکنند. سامانه حمل و نقل هوشمند ژیان با ایجاد پلتفرمی برای حمل و نقل، با ارائه خدماتی همچون تاکسی سرویس، وانت تلفنی، پیک موتوری، کارواش در محل و امداد خودرو با استفاده از بسترهای محلی مانند آژانس ها، یک راه حل هوشمندانه، جدید و سریع است که در این شهر فعال شده است و در دسترس جامعه این شهر میباشد.


ارائه نمایندگی توسط تیم ژیان


تیم ژیان با توجه به نیاز روز افزونه خدمات هوشمند حمل و نقل در شهرهای بزرگ کشور، با ارائه نمایندگی به افراد مستعد برای پیاده سازی کسب و کار هوشمند حمل و نقلی، مدیریت سیستم های حمل و نقل را در شهرهای مختلف ایران از جمله اصفهان برعهده گرفته است.
اگر شما نیز این اعتماد را به خود دارید که میتوانید با تیم ژیان در شهر خود همکاری داشته باشید، میتوانید از قسمت نمایندگی اقدام به اخذ نمایندگی مدیریت حمل و نقل در گرایش های مختلف در شهر خود، کنند. خدمات مختلف حمل و نقل از جمله آژانس، پیک موتوری، کارواش، تعمیرات در محل، باربری درون شهری و برون شهری در نرم افزار ژیان قابل ارائه میباشد.

لطفا برای ارسال دیدگاه خود، ثبت نام کنید