اخذ نمایندگی ژیان

بدون نیاز به برنامه نویسی و تخصص، کسب و کار خود را راه اندازی کنید و کسب درآمد کنید

نمایندگی اپلیکیشن ژیان چگونه است؟

ما یک پلتفرم رایگان در اختیار شما قرار می‌دهیم، شما به صورت مستقل و با پشتیبانی تیم ژیان فعالیت می‌کنید

شرکت دانش بنیان پرتو آرا پیشرو در عرصه هوشمند سازی خدمات حمل و نقل، پلتفرمی را آماده کرده است که به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد و شما میتوانید آژانس یا شرکت حمل و نقل خود را هوشمند و آنلاین کنید; همچنین به صورت نماینده میتوانید با ژیان به همکاری بپردازید و چندین شرکت حمل و نقل یا آژانس را مدیریت کنید. ژیان تمامی فعالیت های برنامه نویسی، فنی و پشتیبانی نرم افزار را به سمت خود معطوف کرده و این خدمات را بصورت تخصصی به شما ارائه میدهد. با ارائه این خدمت توسط سامانه هوشمند سازی حمل و نقل ژِیان، تمرکز مدیران کسب و کارهای هوشمند علاقمند به فعالیت در زمینه های متنوع حمل و نقل از جمله تاکسی آنلاین، پیک موتوری آنلاین، باربری و...، میتواند بر گسترش کسب و کار خود و سرمایه گذاری برای گسترش بازار و مجموعه زیر نظر وی معطوف شود. اعتماد به شرکت های دانش بنیان، تمرکز بر گسترش فعالیت های تجاری خود و سپردن مباحث فنی به تیم ژیان، راهی روشن برای موفقیت کسب و کارتان را نمایان میکند.

پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته

ما به صورت شبانه روزی پلتفرم شما را پشتیبانی می کنیم تا کوچکترین مشکلات در سریعترین زمان مرتفع گردد.

ژیان چه زمینه های کاری را برای صاحبان کسب و کارها میتواند ارائه دهد؟

کارواش

 تا به حال به این فکر کرده اید که با چند لمس گوشی بتوانید یک کارواش در محل مورد درخواست خود داشته باشید؟ ژیان این امر را برای شما آسان کرده است، و شما با چند کلیک ساده کارواش را به محل موردنیاز خود فرامیخوانید.

تعمیر خودرو درمحل

شاید برای شما هم پیش آمده است که در جایی قرار دارید و خودرو شما نیاز به تعمیر پیدا میکند، ولی نمیتوانید برای آن کاری انجام دهید. اپلیکیشن هوشمند حمل و نقل ژیان باچند کلیک سرویس را به محل شما میرساند.

حمل بار درون شهری

با استفاده از رانندگان معتبر آژانس های حمل بار امنیت و آسودگی خاطربرای کاربران فراهم میشود. در اپلیکیشن ژیان تمام تمهیداتی که برای گرفتن و تحویل بار لازم است، دیده شده است.

حمل بار برون شهری

یکی دیگر از مهمترین خدماتی که سامانه ژیان ارائه میکند، سرویس بار برون شهری است. دیگر معطل شدن های گذشته را برای حمل بار برای خارج از شهر نخواهیم داشت
اپلیکیشن مدیریت حمل و نقل

سرویس تاکسی

ژیان برخلاف نرم افزارهای تاکسی یاب موجود به رشد آژانس ها و ارتقاء جایگاه شغلی رانندگان تاکسی و بهینه سازی پتانسیل های قدیمی کمک میکند و با استفاده از رانندگان معتبر آژانس ها سفری امن را برای مساقران رقم میزند.

پیک موتوری

 ما از طریق اپلیکیشن حمل و نقل ژیان، مشتری را به موتور سوارهای آژانس های پیک موتوری متصل میکنیم. آژانس های پیک موتوری از طریق نمایندگی های ما در سراسر کشور میتوانند به ژییان بپیوندند.

یدک کش

یدک کش ژیان یکی دیگر از خدمات اپلیکیشن ما می باشد. با استفاده از اپلیکیشن ژیان به راحتی میتوانید یدک کش هایی که در اطراف شما هستند را ببینید و برای انتخاب هرکدام از آنها اقدام نمایید.

پارکینگ

در سیستم حمل و نقل ژیان این امکان برقرار شده است که به راحتی پارکینگ های اطراف خود را ببینید و بهترین انتخاب را رزرو کنید و مشکل یافتن پارکینگ برای شما حل بشود.

همین حالا به جمع نمایندگان ژیان بپیوندید...

پلتفرم رایگان ژیان

ژیان پلتفرم رایگان حمل و نقل بار و مسافر است که از طریق نمایندگی ها با آژانس ها ارتباط برقرار کرده و آنها را هوشمند میکند. با دریافت نمایندگی از ژیان، آژانس، پیک موتوری یا وانت تلفنی شهر خود را آنلاین کرده و خدمات کارواش و امداد خودرو را به صورت آنلاین و در محل انجام دهید. ژیان بر خلاف اپلیکیشن های موجود به رشد آژانس ها و ارتقاء جایگاه شغلیِ رانندگانِ حمل مسافر و بار‌ و نیز بهینه‌سازی پتانسیل‌های قدیمی کمک می کند. با استفاده از رانندگان معتبر آژانس ها و پیک موتوری ها، امنیت و آسودگی خاطر برای کاربران فراهم میشود. در سامانه هوشمند ژیان تمام تمهیداتی که برای گرفتن مسافر و بار لازم است، دیده شده است. همچنین امکانات مختلفی مانند کارواش در محل و امداد خودرو برای صاحبین کار در نظر گرفته شده است که سبب میشود تا علاوه بر مسافرین و صاحبین آژانس، راننده خودرو های شخصی نیز از آن استفاده نمایند که این امر سبب گستردگی کار نمایندگی ها شده است. برای کسب اطلاعات تکمیلی و اخذ نمایندگی سامانه هوشمند ژیان میتوانید به قسمت نمایندگی رفته و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. تخصص مهمترین اصل در خدمت رسانیست

گسترش فعالیت

با سامانه کاملا هوشمند و رایگان ژیان میتوانید خدمات خود را بروز نمایید و در کنار کسب و کار سنتی خود با خدمات مدرن ما موفقیت بیشتری کسب کنید.

رونق درآمد

با روی کار آمدن اپلیکیشنهای موبایل، آژانسها و شرکتهای حمل و نقل بازار خود را ازدست داده اند. با پیاده سازی ژیان این شرکتها، بازارشان نیز رونق می یابد.

پشتیبانی قوی

تیم پشتیبانی ژیان، متشکل از افراد حرفه ای در زمینه های مربوطه میباشد، که شما را از صرف هزینه های زیاد و وقت و انرژی برای امور پشتیبانی راحت میکند.

پلتفرم رایگان

از بزرگترین مزیت های همکاری با ژیان، رایگان بودن پلتفرم آن می باشد، که شما را از صرف هزینه های گزاف خرید نرم افزار و پلتفرم مخصوص راحت میکند.